Nasıl Kullanılır

indirStag 9000 Delay Sprey’in kullanımı diğer spreylere göre çok daha kolay bir yapıya sahiptir. Özellikle bu sprey erkekler tarafından kullanılabildiğinden de tercih edilmektedir.

Uygulama biçimi çok kolaydır. Diğer spreylerin kullanımı normalde bir çok detay içerir. Sağ el yordamı ile sol elin baş parmağı bilmem nereye bastırılacak ki spreyin işleyişi kolaylaşsın. Fakat stag 9000 geciktirici spreyde böyle sorunlar yok.

Stag sprey sadece penisin sünnet olunan kısmına yani en ucuna baş denilen bölgeye (halk arasında şapka da denmektedir.)

5-6 fıs fıs şeklinde sıkılarak kullanılmaktadır. Spreyde baş bölgesindeki vanayı bastırarak kullanırsanız ağzından sprey pıskıracaktır.

Sprey belirli olarak bazı bölgelere sıkılmaya devam edilebilir. Güveniyor iseniz bu ürünü  testislerede uyguladıktan sonra cinsel ilşkiye girilebilirsiniz. Fakat testislere uygulamak pekte tavsiye edilmez. Kullandıktan sonra da erkekte spreyin iyice yedirilmesi gerekmektedir. Bunun için de zaman gerekmektedir.

Spreyi kullandıktan 5 – 10 dakika sonra ilişkiye girebilirsiniz. Böylece herhangi bir sıkıntı çıkmaz.  Erken boşama problemi olan 18 – 55 yaş arası herkes tarafından kullanılabilme özelliğine sahiptir.

Müşteri Yorumları

  1. Geciktiriciyi kullandıktan sonra Hamile bayanla ilişkiye girebirmiyiz herhangi sakıncası varmı

  2. ben bu stag 9000 1 ay önce kullandım fakat sıktıgımda ereksion olan penis hiç kalkmaz oldu nedeni nedir sizce ? kullanım hatası olabilir mi ? ben penis kalkmadan sıktım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>